tokiu daug vokietijoje
Kyborgas. Pradžia
Anonimas
4934
Anonimas
5108
kaip jam patogu nosi isikrapstyt :D
Anonimas
5159
Dar pasakykit, kad jį toleruoti reikia...
Anonimas
5389
a kas bus kai jam bus sloga :D
Anonimas
5401
patogu krapstyt nosy
Anonimas
5402
Ne kyborgas, o Aborigenas: Sugryžimas
anonimas
5402
#4 ar taip ar taip senatvei atrodysi sudinai
naktigonex
5403
Nu blt, koks šlykštus. ;x Net gaila tokių žmonių, kurie taip save išreiškia..
Anonimas
5403
kempiniuko fanas!!
Anonimas
5403
Kokios gražios ausys :D
Anonimas
5403
#10 Aiskiaregys
Anonimas
5403
#11 byberio fanas
Anonimas
5403
#8 savo gejisku ideju nemetyk pirmyn ir atgal
gitaristas
5403
#5 jeigu tau jis gražus, pakviesk tokį į pasimatymą
Anonimas
5403
jis MOTERA!
Anonimas
5403
Mažiau dėmesio kreipkit į tai, kas su jumis nesusiję. Lengviau gyvent pasidarys.
Anonimas
5403
#4 tai p*sk is cia ir gyvenk del senatves.
gitaristas
5403
jaunystėj tokie ... žaloja save, manydami, kad tai atrodo kietai ir daro juos išskirtiniais, tačiau nepagalvoja kaip atrodys senatvėj, kai oda ir visos kremzlės paliks kaip putra. už tokias nesamones reikėtų baust tuos, kurie už pinigus šitaip žaloja kitus
Anonimas
5403
koks dar po simts pypkiu kyborgas :D bet sudarkes save tai visai neblogai.
Spartasaurus
5403
holey shit :D
Anonimas
5403
terminatorius 001
|

