tai va kiodel manes niekas nekviecia :D
Labiausiai patinkančią merginą - sunkiausia pakviesti šokti.
Anonimas
5383
naktigonex
5383
Nereik būt bailiu, o tiesiog imt ir pakviest. Problem?
Anonimas
5383
nu man tai cia grynai panasi i ta demotyvacija "bulve"
Anonimas
5383
#7 Va taip! :D
Anonimas
5383
Prieini ir paklausi: "Megsti sokti?" Ji su sypsena atsoko taip. Tada sakai jai: " Nera laiko tau sokt, juk sumustiniai patys nepasigamins." Ir viskas. Visos paneles tavo.
Anonimas
5383
Jo, jo kai isgeri tada jau nebaisu. ;)
Anonimas
5383
kai isgeri ir muzika labiau veza ir sunkumu nera ;D
Anonimas
5383
nu jo, kai isgeri tada visi sunkumai dingsta
Justas.
5383
Todėl reik išgert prieš šokant. :D
Anonimas
5383
....6toje klaseje :D
Taute
5383
kaip negerai
|

