PATALPINTI

Lenkija atsisveikino su "EURO 2012" - Vokiečiai su savo autobusu

2012.06.29 00:04 PonasVladas
  • 0
6
uefa, euro, 2012







PonasVladas 5108    
Italija!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5108    
Vienžo kiekvienam savo :)
coliuke_ 5108    
#3 Tss prašom nezirsti aš italus palaikiau, o ne vokiečius. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5108    
Nifiga jie ne šaunuoliai ;/
coliuke_ 5108    
Šaunuoliai italai, bet tikiuosi, kad finale triumfuos ispanai. (:
second_chance 5108    
Pagaliau juokingas bajeris su lenkais :D
Grįžti į viršų