kada lietuviai nustos ant visų stumt? ;)
Lietuva 1: 3 Ispanija - nevykėliai tie ispanai...
Anonimas
5347
Anonimas
5554
Tik lietuviai gali kur tokias demo...
Anonimas
5558
#11 o kodel cia turi buti futbolas o ne krepsinis ? :D
Anonimas
5560
vapšė lietuva fultbole šūdo krūva,taip ,kad galit čia neverkt
Anonimas
5562
Tai cia tame ir esme kad mums px ant tos pirmos demotivacijos. Nevaidinkit cia kapitonu...
Anonimas
5562
fail'as o ne demotyvacija. kas jau kas bet lietuviu rinktine nera nevykeliai
Anonimas
5562
Lietuva nugales Lichtensteina, vadinasi, taps nevykele?
Anonimas
5562
uz tokia demo ir kojas sulauzyt gali...
Anonimas
5562
Cmon, kam taip ziauriai apie lietuva :D o siaip tai tikrai lietuviai turetu dziaugtis tuo macu, nes pries pasaulio cemionus zaide tikrai gerai
Anonimas
5562
ispanai geriausi
Anonimas
5563
DOminykas> kad jis tiesa pasake. Mes 3 imusem (2 i savo vartus) jie 1
Anonimas
5563
bet du ivarcius patys isimusem sau tai 1-1
Fainuole
5563
Tai kad dar pakankamai normaliai suzaidem. :D nesam mes nevykeliai... Tikrai geriau 1:3 nei 0:3 :D
|

