PATALPINTI

Lietuvaitės atsiprašo... - kad yra gražiausios pasaulyje.

2012.01.10 Denim
  • 164
9
Lietuvaitės atsiprašo...







Ignassin 5191    
Čia užsieniečiai taip užvedė "lietuvaitės gražiausios". Ir ne dėl to, kad vertint grožį, o kad suviliot taip sakydavo. Paskui mūsiškiai pradėjo važinėt į GB- tada irgi pradėjo taip sakyt. Aš galiu pasakyt: Nematėt lenkaičių. Nesakau, kad gražiausios, bet jų dažniau pasitaiko tokių vertų dėmesio. Lietuvoje jau retai užmatysi tokią, kad nebūtų baisu pabust ryte šalia tokios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5259    
Čia ne lietuvaitė.. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5261    
#4 - Pykstam, nes dirbdama svetur tu moki mokescius uzsienio valstybei, taip neprisidedama prie Lietuvos geroves ir vystymosi ir nepapildai biudzeto mokedama pvm!!! O daugiau,kaip ir del nieko, uzsenieciams Lietuves grazios, Lietuviai vyrai isrankesni,turi is ko rinktis ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5272    
#3 graziausios ispanes? Tu gal juokauji? Penelope cruz tai grazi, bet ispanijoj tokiu reta
vincas 5277    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5277    
Aisku berniukai pasipiktino, kad jokios cia tos lietuvaites ne graziausios. Bet tai kodel tuomet taip pykstat, kai jos pas uzsieniecius isvaziuoja? :) Juk jei tokios negrazios, tai gal tegu ir mina ten, vieta grazesnems atlaisvina? :) Just asking
Nuotraukos nėra
Anonimas 5277    
Tikrai ne lietuvaitės gražiausios.. :) Gražiausios ispanės!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5277    
Mano nuomone yra ir žymiai gražesnių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5277    
bet nujauciu kad nuotraukoj ne lietuvaite. just saying...
Grįžti į viršų