cia jauciu is tu laiku kai dar kiekviena sukurta buvo "tvirtinama" :)
Lietuvos rinktine bronzos medaliu savininke! - Prezidente,padaryk rytoj nedarbo diena!
Geras_Iksas
5137
Anonimas
5501
#12 pashol n*
Anonimas
5761
kuo jums trugdo mūsų laimė? :/... šaunuoliai jie ir treneris taip pat ! <3
Anonimas
5761
Jo rimtai,gal gana? nu pasidziauget ir px. bl kai nesveiki,uzteks nu.
shalikas
5762
Gal jau gana tu nesamoningu demotyvaciju apie kase?..
Anonimas
5762
Siaip prezidente Sioj salyj gali tiek padaryt kiek ir as girtas, bet siaip pagalvojus as daugiau galiu, ji neturi galiu..
Anonimas
5762
blet kaip jau mane uzkniso tie visi sveikinimai ir visos nedemotyvuojancios demotyvacijos apie kasy.. ;s
Anonimas
5762
Su pergale !!!!!!
Anonimas
5762
wooooohoooooooooo!
Anonimas
5762
Myliu Lt, mes geriausi. !!! <3 <3
Anonimas
5762
prikolas būtų ;D Naujausios vakaro žinios: Prezidentė dėl lietuvių pergalės rytoj paskelbė nedarbo diena. Nukrisčiau jei išgirsčiau tokį sakynį ;D
Anonimas
5762
tai visa savaitė tegul nedarbo būna ^^ juk taip džiaugiamės... ^^
Anonimas
5762
:D
Anonimas
5762
pritariu
zebreliukas
5762
uu :D
|

