tai gal atvirksciai? i baznycia eina zmones nelauke kol kazkas xujovai bus jiem,jie ir taip eina melstis, o ligoninej meldzias jau kurie nebeturi ko griebtis, kurie anksciau galbut net nebuvo kojos izenge i ta baznycia..
Ligoninės sienos - Tikriausiai girdėjo daugiau nuoširdžių maldų nei bažnyčia
Anonimas
5504
Anonimas
5505
Ir daugiausia keiksmažodžių iš ten besimokančių ;D
PowDer
5506
Uzskaitau sita, vienintele normalesne demo
Anonimas
5506
Thank you,captain.Be tavęs ir žinoję nebūtumėm.
Vilius_4_eminem
5506
Čia tavo nuomonė. Sakyk, kad netikintis esi, nes kitus manau gali žeisti.
zilwis777
5506
Dievo nėra.
Anonimas
5507
manau mano kambarys yra daugiau girdejes, nei kunigas per ispazintis.
wtf.
5507
#1 Pritariu visu 100% procentu.
Anonimas
5507
Tai tik parodo,tai,kad kai nebeturime niekuo tikėti,tikime "niekuo".
|

