#2 ilgai galvojai? O.o kad ir gyventum vienas savo gyvenima, negalima vartoti alkoholio?
Likimo ironija - Tau pagirios, o mama ruošia tavo mėgstamiausią patiekalą...
Anonimas
5670
Anonimas
5672
Mindaugai, įsigyk gyvenimą. Prie kiekvienos demotyvacijos tavo komentaras. Nors dažniausiai neturi ką pasakyti, bet vis tiek bandai kažką protingo suvelt. Čia tavo hobis?
Anonimas
5672
buvo man taip kazkada.. bet vistiek suvalgiau :D
Anonimas
5672
Mindaugas Zagurskas, kostiumuotas idiotas, ciaupk snuki knygu ziurke bl , pieno gerejas krv ...
gretagreat28
5672
#2 tu gal pavalgyt geriau eik, nesamones rasai cia..
Anonimas
5672
#2 Tikrai, tamstele, geriau patylėtumėt. :D
Anonimas
5672
#2 O pilnamečiai studentai..? Geriau tyliai pabūk, o ne savo kvailumą demonstruok. :)
Anonimas
5672
#5 pritariu!
Anonimas
5672
eilini karta komentatoriai lopai esat :)
Anonimas
5672
Negeriu negeriau ir negersiu nes nenoriu buti totalus nusigerelis ir nenoriu zlugt
Anonimas
5672
#1 taip ir turi būti, demotyvacija reto durnumo
Anonimas
5672
Jei pagirios kankina, tai vadinasi tu jau suauges, nes gali gert. Jei esi suauges, tai vadinasi nebeturi gyvent su mama. O jei tu gyveni su mama, tai tu tikrai negeri, nebent esi paskutinis meme nesugebantis issikrapstyt is tevu namu. Vadinasi demotyvacija yra nevykusi.
Anonimas
5672
man asmeniskai kai buna pagirios, tai dar labiau norisi valgyti :D
|

