nixuja
Likus tik vienai dienai iki kontrolinio - mes tampame pačiais religingiausiais žmonėmis pasauly.
Anonimas
5550
Anonimas
5682
#15 užskaitau ;D
jozhik.
5688
nesamone
benas1994
5690
dievo nera.
Anonimas
5690
Cia ne tas noreta pasakyt, kad visi eina melstis. Yra toks superinis anekdotas apie studentus (vienas is daugelio), tinkantis siam atvejui: Sedi Dievas ir Sv. Petras ant debesies ir ziuri i studentu baraka. Viename kambary chebra mokosi, kitame speras darsi, kitame geria, kortom losia. Sv. Petras ir klausia Dievo: "Tai tikriausiai geriausiai islaikys tie, kur mokosi?" - "Ne." atsako Dievas. "Tie kur speras darosi??" - "Ne." Sventas Petras nieko nesuprates: "Tai nejaugi tie, kur nieko neveikia?!" - "Taip, nes jie manim tiki" - atsako Dievas.
Anonimas
5691
#8 O bandei kadanors melstis. Susirgtų mama, tėtis ar brolis kokia liga, tai jau įsivaizduoju kaip visas mandrumas tavo dingtų.
briedis01
5692
as tai pats darbsciausias zmogus tampu
Anonimas
5692
likus valandai iki mokyklos mes lb daznai susergam
Anonimas
5692
kur cia klaida? :D
gretagreat28
5692
Buna.. :D
DeZaVu
5692
Norint, kad malda pradėtų veikti - reikia nustoti klūpėti, atsikelti ir eiti dirbti.
povilasq
5692
nė velnio... kam leist laiką maldoms, kurios nepadės, per kurį galėtum kažką išmokt?
Anonimas
5692
REAligingiausiais?WTF?Autorius tegul toliau trina savo penktos klases suola.Geriau eitu i kiema pabegioti nei gavnodemus rasytu.
Anonimas
5692
nezn, netampu, jei ka ir ismoksiu, tai tik savo pastangomis, juk dievas nei man pades nei uz mane kontra islaikys...
micalota
5692
gryna tiesa ;]
Anonimas
5692
"Religingiausiais"
Aivukas
5692
:D :D :D
Anonimas
5692
Religija, o ne realigija, berašti.
Sicily
5698
tiesa:)
|

