#1 Tai kai tokį rasi, atsiųsk, pakeisiu. :) #3 Kaip ir kitos x visų šio tinklapio demotyvacijų. #4 hmm.. man tai jis nesimato... :) #6 Pakomentuok nors normaliai, levekai tu. :)
Lindimas į šikną. - O tu, kaip giliai sugebi sulįsti?
Anonimas
5809
:D
Anonimas
5821
Geras šitas .
Anonimas
5825
tegu nardo,gal galva prasiskels
Anonimas
5827
Naras ;]
Anonimas
5836
giliai giliai
Anonimas
5841
jo, yra miegeju listi i sikna ... yra net ir kuriems sekasi! (profas!)
Anonimas
5845
Ne blyn ne photoshop!
Anonimas
5855
photoshop
SmiLeZ
5868
leva
justokas11
5899
leva
Wazzeee
5903
shit.
Anonimas
5904
nesamone kazkokia :D
Anonimas
5904
#1 pritariu
Anonimas
5904
Turetu paveiksliukas buti kaip kaikas lenda i kitu sikna o ne i savo.
|

