pasitik pavasarį madingai!
Mada - tai dalykas, - dėl kurio senose nuotraukose atrodome klaikiai.
saulute25
3376
FlowerPower
5269
O man gražu. :)
Anonimas
5270
Mada tokia slyksti, kad mes ja keiciame kas pora menesiu :)
zvp
5270
#2 Svarbiausia buvo sąlyga, kad kliošas dengtų visą batą ;D
Anonimas
5270
atsimenu tuos platejancius dzinsus.:D
zvp
5270
Smagu prisimint ;D sakyčiau net ne mada labiau mane veikė, o proto užtemimas.. ;D
|

