nu kai mano tėvukai buvo jauni, tai neidavo pas draugus "filmų žiūrėt", nes ne tokie laikai buvo... ir nėra tokie seni, kad krč praits amžius...
Mama, mes tik baigiam žiūreti filmą ir einam gult
Anonimas
5591
Anonimas
5610
BLT nx sudas
Anonimas
5778
Blemba,dar vakar šitą mamukui sakiau ;D vos ne kiekv dieną filmus žiūriu ;D ir mama tiki tikriausiai tik tdl,nes žino kaip aš tuos filmus mėgstu žėti ;D
Anonimas
5778
nesuprantu, negi pas visus tie patys bairiai? ;D
Anonimas
5778
;D good one ;D
Anonimas
5801
#15 -?
milda
5802
uzskaitau :D
Anonimas
5805
prajuokino žiauriai :D
Anonimas
5805
:D prajuokino, bet grynai tiesa!
Anonimas
5805
#10 butent, viska jie supranta , gi patys ta pati dare ;p
Anonimas
5805
Gryna tiesa :D
Anonimas
5806
#6 kas sake, kad tevai patiki ? tik nieko nesako ir viskas
Skotty
5806
Mano irgi ;D
msT
5806
mano fraze ;D
Anonimas
5806
So trueeee! Savaitės demo! :D
Anonimas
5806
Joo.. Cystai . Bet nepagaunu, kaip tevai visad patiki ? ;D
Anonimas
5806
jo, mes truputį po 12 nuėjom gult .. ;) grįžus 8 ryto namo, dar tik iki 4 miegojau :D
Anonimas
5806
gerus filmus ziuri :]
Anonimas
5806
#1 pritariu :D
Anonimas
5806
cystai;D
Anonimas
5806
:D legendine fraze sms'u
|

