#1 Įsivaizduoji, šiandieninės penktokų problemos su alkoholiu.. :D Man atrodo, kad jau į anoniminius alkoholikų klubus renkasi ne vien suaugę, bet ir penktokai, šeštokai.. Užaugs labai įdomi karta :)
|
|
|
Anonimas
4983
#1 Įsivaizduoji, šiandieninės penktokų problemos su alkoholiu.. :D Man atrodo, kad jau į anoniminius alkoholikų klubus renkasi ne vien suaugę, bet ir penktokai, šeštokai.. Užaugs labai įdomi karta :)
Ignassin
4983
Eik ruošt namų darbų. O apie alkoholį pašnekėsim po kokių septynių metų, tai gal jau ir žinosi kaip rašosi.
|