PATALPINTI

Mama sakydavo, jog nekalbėtume su nepažįstamais... - Bet kaip mes tada susirastume draugų?

2011.07.06 01:45 ihate_
  • 7
2
mama,vaikas,draugai,nepazistami,gyvenimas







Pirmyn 5466    
Pritariu mamai. Pirma susipazysti paskui kalbi.
nanjukas 5466    
Pritariu ; )
Grįžti į viršų