tai kas be ko kad yra
Man atrodo, - ar tikrai visų namuose yra po tokią stiklinę?
Anonimas
4796
Anonimas
4797
Cia senosiose valgymo istaigose tokios populiaros nebent...
Anonimas
4797
ne. neturiu tokios :D
Anonimas
4797
sovietine
GShaVellu
4797
nea
Anonimas
4797
Prieš metus dužo paskutinė
Anonimas
4797
salyginis toks logiskas, kad bbd
coliuke_
4797
Nop.
Anonimas
4797
Gal tik pora kart pas kazka mates tokia...
Anonimas
4797
nu kad ne
Anonimas
4798
NE
|

