PATALPINTI

Man nepatinka to žalio mygtuko garsas :| - O tau patinka?

2012.06.05 21:43 Deividas Klimas
  • 14
4
Man nepatinka to žalio mygtuko garsas :|







Geras_Iksas 5132    
nieko nera cia, juk ant to ir prigaudineja. pasizek visu laiku geriausia demo kiek thumb up surinkus del to
Ignassin 5132    
Ar rimtai yra koks garsas pas jus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
kokio zalio ?
Grįžti į viršų