PATALPINTI

Man nereikia, kad mane nešiotum ant rankų - aš tik noriu,kad mane mylėtum ir gerbtum.

2011.04.02 22:02 Katinulis
  • 10
1
Man nereikia, kad mane nešiotum ant rankų







Eglut5 5564    
būtent...;)
Grįžti į viršų