PATALPINTI

Man nerūpi,ką kiti galvoja apie mane. - Aš žinau,kas aš.

2011.10.15 09:07 wateriuke
  • 12
1
Man nerūpi,ką kiti galvoja apie mane.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5366    
Ce tai tiesa:-)
Ka nori kiti tegul ir galvoja svarbu as zinau koke esu;-)
Grįžti į viršų