kas cia per skaiciavimai? as pirma, po to jis pirmas... mazvaikiai, jus, paimkit ta tel ir rasykit jei ko reikia ar patinka. skaiciuosit per matieha
Man patinka, kai tu man parašai pirmas - nes tada aš žinau, kad galvoji apie mane
Anonimas
5370
rekO
5733
jei jau patinka tai ir rasai pirmas ne pirmas koks skirtumas :) o nelauki kol parasys..
beatrym
5745
užknisa,baisiai užknisa pirmai rašyt. neberašysiu pirma. ;D
Anonimas
5746
47 man patiko labiausia :D
Anonimas
5750
ko tu nori is manes pisiu i snuki nes graibai uz papu ir siknos
Anonimas
5750
``DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Anonimas
5753
#34 man irgi taip būna ;//
Anonimas
5755
As irgi uz 47aji komentara :D
Anonimas
5755
47 komentaras geras :D
Anonimas
5755
mhm, geriau galejo but: man patinka kai parasai pirmas, taip ir nebesusirasem puse metu.
Anonimas
5755
miela :))
Anonimas
5755
#34 Prajuokino :D
Anonimas
5755
34# :D
Anonimas
5756
būtent!
Anonimas
5756
aš, per savo gyvenimą išiuntęs ~ 700000 sms, galiu pasakyt-jausmai per tel - šš. Bet va susitarimui del susitikimo labai geras dalykas. Pritariu #40.:D Tik siaip pamastymas.:)
Anonimas
5756
34 :D
Anonimas
5756
Mazvaikiski pezalai.
Anonimas
5756
#37 būtent būtent. visad bijau kad galiu pasirodyt įkyri jei pirma rašysiu. D:
Anonimas
5756
#37 pritARIU ;D
Anonimas
5756
Aš tai mielai rašyčiau pirma, bet prieš rašant pagalvoju "o gal jis dabar nenori bendrauti... jei rašinėsiu gal jam nusibosiu..." ir dažniausiai neparašau, palaukiu kol jis parašys. Bet ir šitaip baisu, gali nusibosti ir visada pirmam rašyt :D nėra išeities
Anonimas
5756
#34 - :D
Anonimas
5756
jei visi taip galvos, tiai niekas nesirasines.
Anonimas
5756
mane tai dapisa kai paciam reikia rasyti...niekada neparaso niekas...
Anonimas
5756
anglijos lietuvaicio nuotrauka, sunkiai dirba anglijoje ir dar sako geriau gyventi ten nei lietuvoje. lopai
Anonimas
5756
Tokiom demotyvacijom sukurkit geriau puslapi putytes.com
Spameris
5757
#29 Adminams giliai px...
Anonimas
5757
Pyyyzė :D tai kas per ... kaip galima patvirtinti tokia demo :D Jūs rimtai tokie nejuokingi ir banalūs ar tik apsimetat ? Juk ne tokioms "DEMOTYVACIJOMS" sukurtas šis puslapis.
Anonimas
5757
eikit jus nahui so tokiom
Anonimas
5757
geriau patiktu man patinka jog aplamai kad parasai ;D
Anonimas
5757
Kiek kainuoj ekranas šitam, nes touchscreen'as sugedo, o su klaviatūra nepatogu :D
Anonimas
5757
Či tai tikr :D
Eduardas
5757
ir beje, tai pagal sios demo autoriu, tik vaikinai turi galvoti apie paneles? o panos jau neprivalo.. Nelabai logiska
Eduardas
5757
koks skirtumas kas kam pirmas paraso? nerasyta taisykle? dejau as ant tokiu taisykliu. Kovojat uz lygias teises, tai ir elkites kaip visi, o ne "as ale pana, tai nerasysiu pirma, nes bachuras tai turi daryti" ir bla bla bla bla bla bla... pfff.....
Anonimas
5757
nu gerai viena, du sykius galiu parasyt pirmas. bet paskui tai kai koks stalkeris pradeciau jaustis
valkata
5757
#18 Gal tu ir teisi. Anksciau, kai niekad pirma nerasydavau, man irgi taip buvo, o dabar jau vienodai :D O gal del to ,kad rasantieji keiciasi, nezinau :D
Anonimas
5757
briga , kaip pirstu i aki pasakei as niekada be reikalo panelem nerasyneju ;D
Anonimas
5757
daug ka sakom ;D
Anonimas
5757
sventa teisybe pasaskyta brigitos
Anonimas
5757
ble valkata tu nesveijks ar kas tau yr / gal biski pripises esi
valkata
5757
#13 Ane? Ka tu sakai...
Anonimas
5757
Vaikinai be reikalo nerasineja , jei as jiems patikau , jie man pradeda rasyti sms , jie neivienas be reikalo neraso , galvojate jiems idomu ka tu veiki ? Jie turi rimtesniu keslu nori prisipazinti kad tu man patikai bet neranda tinkamu zodziu todel pradeda nuo nekaltu zodziu labas ka veiki ..... ;)
Anonimas
5757
Kiaušiniai :D
Anonimas
5757
#10 nerek cia ant manes vel ;//
valkata
5757
#9 Tu vapse neturi kam parasyt, tai sedek ir tylek
Anonimas
5757
#8 nerasyta taisykle ;]]
valkata
5757
#7 Kur taip parasyta?
Anonimas
5757
#6 vyrai turi rodyt iniciatyva pipe ;]
valkata
5757
#5 O tau ranka nukris, jei pirma parasysi?
|

