PATALPINTI

Manai, kad Ju pas mus nėra? - Žinoma, kad jie yra, tiesiog mes neturime tokios galimybes viska užfiksuoti.

2010.11.17 14:06 lempukas
  • 0
1
Manai, kad Ju pas mus nėra?



Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Kaikurie tai tikrai nepaaiskinami bent jau man :D Nors del kapiniu - tai jose issiskiria fosforas ir gaunas tokie dalykai
Grįžti į viršų