PATALPINTI

Mano draugai visada klausia ,,Ką Jame matai?" - O aš pradedu juoktis ir atsakau ,,Viską ko nematote Jūs."

2011.08.30 17:09 iamperfect
  • 16
7
Mano draugai visada klausia ,,Ką Jame matai?"







iamperfect 5398    
sitas ciuvas grazus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
Nesisaipyk is gejaus
iamperfect 5404    
Nu tai va ;D
o ji jame mato ne tik pedika ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
As matau pedika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Nes sitoij matosi ;D
iamperfect 5412    
kodel?
WATAFAAAK 5413    
nuotrauka netinka minčiai.
Grįžti į viršų