aha, o tu ištversi.
Maždaug taip atrodys - Mūsų šauktiniai
Anonimas
4132
Anonimas
4132
jei visokie noliferiai eis ar kur pries veidroduka fotkiinas tai neistvers jie ten...
Anonimas
4133
Nori taikos? Ruoškis karui!
Gyvenimo_Budas
4133
kas antra demo apie kariuomenę...enough?
Anonimas
4133
Demotyvacijos autoriui bus dar blogiau - išslys iš rankų ir įkris į klyną!
Anonimas
4134
Gal tu taip ir atrodysi ...
|

