PATALPINTI

Meilė – lyg lagaminas, nešti sunku , - o palikti gaila...

2011.05.15 17:06 Anonimas
  • 2
1
Meilė – lyg lagaminas, nešti sunku ,







Nuotraukos nėra
QurTu 5517    
o foto geresnes neradai ? ir tokiu demo jau daug buvo
Grįžti į viršų