Tai kokio velnio čia tos čiučiandros foto? :D jei ji dama tai aš Madona :D
Merginoms reikia dėmesio - Damoms - pagarbos
Anonimas
4046
Anonimas
4160
Visom merginom reikia demesio, idiotai
Anonimas
4160
puke
Anonimas
4160
cia tipo salciute dama? :D
Anonimas
4160
istikruju betkokiam normaliam zmogui yra zmogiska noreti ir demesio ir pagarbos, taip pat butu normalu gerbti zmogu nors ir jis siek tiek labiau issinuogina savo fb paskyyroje negu jum priimtina
Gyvenimo_Budas
4160
Eilinį kartą Monika...
bbdj
4160
o kur cia dama?
paganus
4160
o k***oms pinigu...
|

