PATALPINTI

Merginos beveik niekada nepastebi to, - Ką mes dėl jų darom, bet puikiai pastebi tai, ko mes dėl jų nedarom!

2013.11.22 14:56 Nigerr
  • 0
1
Merginos beveik niekada nepastebi to,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4599    
Pastebi viska ir vertina (normalios merginos), jeigu kalbetu po kiekvieno karto, vaikinas pamazu ispuiktu ir nustotu stengtis.
Grįžti į viršų