pf
Merginos nepykit, - bet Vasario 14 bus ne tokia, kaip jūs planavot...
Anonimas
4881
Anonimas
4882
A jus visi durni ar kaip? Krepshinis jums geriau uzh mergina? Tai gal chia daugiau nei 50% komentatoriu pydarai... oj atsiprashau, t.y. gejai megejai?
Anonimas
4885
ketinau ziuret eurolyga, kaip jus, nezinau :)
Anonimas
4885
#4 Kur tau jį kiša? neteko dar pastebėti kad per kokią laidą krepšinį įkištų ... Nebent tu sporto laidas žiūri
Anonimas
4885
Tai jo sedit su pilvais, komentuojat demotyvacijas, tai kur jums bus idomus sportas :D
Cosmic_Man
4885
Jo,sudas tas krepsinis uzpiso jau :)
Anonimas
4885
#2 o tau neatėjo į galvą, kad kai tą krepšinį kiša pro visus galus, per visas televizijos laidas rodo ir panašiai, kažkokiai tai žmonių daliai krepšinis nusibodo?
Anonimas
4885
Vaaa, liuks vasario 14!
Anonimas
4886
#1 - Kažkas gavo iš krepšinio kamuolio per galvą? :|
Anonimas
4886
apsiverk tu su tuo bybiakashiu
|

