PATALPINTI

Mes abejingi žmonių nelaimėms - Ir gyvename ramiai tol, kol tos nelaimės nepaliečia mūsų pačių

2011.07.25 zvp
  • 118
8
Mes abejingi žmonių nelaimėms







Nikeris334 4847    
#7 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
#6 tai tipo tu? ;ooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5448    
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kas po sita linija tas ciulpe.:p
zvp 5448    
#4 Žiūrėk pats nenudusk ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5448    
Dusk tu nx su to cry emo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
GO CRY EMO KID CRY!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
#1 O ble, nebūčiau pagalvojus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
photoshop
Grįžti į viršų