PATALPINTI

Mes gyvename kaip karaliai - O jie tik svajoja apie tokį gyvenima!

2011.08.18 12:47 Agnetutis
  • 2
7
Mes gyvename kaip karaliai







Nuotraukos nėra
Agnetutis 5422    
Bet gal tu gauni valgyti o jie !!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5422    
#3 as irgi daug apie ka svajoju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5423    
Tai duona nuo zemes valgo ir gerai :D
Punceka 5423    
Pasvajos ir praeis :)
Nuotraukos nėra
Agnetutis 5423    
Jums tai gerai kaip jus turite pinigu valgote kebabus, picas, chipsus, ledus, desrainius, geriat spraitus, kolas, energetinius! o jie tik apie tai svajoja :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5423    
pz pas juos ten nera ka dirbt .o ten uz dienos darba tesumoka doleri 1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5423    
lai aina dirbt
Grįžti į viršų