PATALPINTI

Mes visada galime būti psichologais, - tik gaila - ne sau.

2011.04.04 Sabina Orsevska
  • 212
12
mes,psichologai,bet,tik,ne,sau







Nuotraukos nėra
Anonimas 5148    
#1 Niekam, NIEKAM neįdomu.
Ir tikrai ne visi gali būti gerais psichologais. Mokslus baikit, psichologai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
minecraft :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Manau čia motyvacija, o ne demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Minecraft? :D rofl...
šituos žmogeliukus galima nusipirkt iš amazon.
O šitas žmogus visą galeriją turi su ir juos fotografuoja
antontang.deviantart.com/ /> minecraft.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Tokie is musu ir psichologai,visi gali papist prota...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
sitas pic man primenna minecraft....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
nerelaej tiesa !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
minecraft!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
minecraft zjbs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
As pats sau psichologas... :/ Galiu nusistatyti diagnoze. :S
Teenagor 5558    
sau ir nereikia :O
pinkisirmakaule 5558    
tikriausiai jau sakaiu bet as turiu toki pat kvadratrini zmogeliuka tik ten hitleris :D hahah
Grįžti į viršų