PATALPINTI

Mielasis Miege, vaikystėje turėjome problemų, - bet dabar aš tave tiesiog DIEVINU

2011.04.07 Gwalla
  • 454
11
Mielasis Miege, vaikystėje turėjome problemų,







eta321 5251    
tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
PAMIEGOSIT ANAPILY DB DZIAUKITES KOL GALIT !!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Kam tas miegas sukurtas?
MESKIT MIEGOT VISI !!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
jus visi seniai jaunu zmoniu kune? Bled, kas mane i sita web atvede..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
net dabar miego uuzsimaniau, paziuurejus demo :D
Nuotraukos nėra
Auch 5556    
va va, kuo tu jaunesnis, tuo miegas atrodo mažiau reikalingas ir pasakydamas kad mažai miegi atrodai "kietesnis"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
O jee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Tikrai taip..
Teenagor 5556    
tai gerai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#1 aš taipogi. : D
Nesa 5557    
Branginu kiekvieną miegui skirtą minutę.. :D
Grįžti į viršų