PATALPINTI
Nelieskit 5541
pedočiū xDD
tai kam davei?? ;D
kai niekas 5541
čia tas kas kurė tą demo taip ir jaučiasi, nes niekas nerašo ir nespaudžia like jam/jai
Pergalė- 5541
rmtj 7 atvirksčiai ;D
žiovojimas užkrečiamas, todėl ir žiovauja daug kas. ;}
Panic key 5541
tai kai panikuoji ir paspaudi. ;}
;D jap
;DD
=}
#1 matos kad labai geras žmogus, savęs net negrbia šiknagalviu save vadina... taj gal aš patyliu..
Grįžti į viršų