Zmogaus moraline pareiga yra padeti tokiems gyvunams, nes tik del zmogaus kaltes jie atsidure tokioje situacijoje.
Mokslas atrado vaistą daugumai blogybių. - Tačiau niekaip neranda blogiausiai iš visų - žmonių abejingumui.
Anonimas
4960
Anonimas
5131
visais laikas bastesi tie benamiai sunys ir kates, nereikia cia lia lia. ir gaude juos ir migde ir lygiai tokiu paciu sadistu buvo. zmones uzdauzo ir nuzudo, tai ka kazkokiam sadistui reiskia nuknakcinti koki katuka. o del naturalios atrankos - tai jie labai gerai atsirenka ir mieste - kas po masina, kas susala, kas dar kaip nors - lygiai taip pat ir kaime - susala, uzpuola stipresnis ir t.t. taip buvo visais laikais, taip bus toliau... tipo jei jau as nesusirenku visu kiciu benamiu - tai as abejingumo isikunijima, ane?
Anonimas
5131
#4, kur tu matai naturalia atranka kai mieste gyvunai masinu traiskomi, ar zmogaus su kirviu uzkapojami? Nereikia maisyti naturalios atrankos gamtoje su zmoniu parazitavimu Zemeje. Isikalk i savo galvele, kad ten, kur zmogus prikiso ranka, naturalios atrankos nera ir nebus.
Anonimas
5131
#4 tai, kad dabar tos gamtos beveik nebera.kaip tau naturaliai gali gyventi benamiai gyvunai kai visur vien miestai,o tuos gyvunus isgaudo ir uzmigdo?
XciclonX
5131
Aš nesuprantu tokių silpnapročių žmonių kaip #1, nesvarbu ką autorius įkels, vistiek jis bus debilas. Kodėl gi jis dabar debilas? Jei pabrėžė realų teiginį, tai jis jau debilas? Siūlyčiau plėsti požiūrį.
Geras_Iksas
5131
www.demotyvacijos.lt/paieska/visi/isliksiu-1236955.html
Anonimas
5131
milijonus metu tie gyvunai ramiai gyveno be musu - naturali atranka dare savo, o dabar matai reikia visus gelbet. per daug kistis i gamta irgi nereikia
bagyra666
5131
zmones ir gyvunai... kartais zmones yra didesni gyvuliai
Anonimas
5131
Bet tiesa pasakyta.
Anonimas
5131
debilas autorius apsiverkiau per ji
|

