PATALPINTI

Mokykla - didziausia demotyvacija

2010.05.12 13:56 DjD
  • 19
8
mokykla







Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
#6 o pas mus mokytoja dar sako " kas cia tokio?" XD tj visa klase zvenge is jos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Mėgstamiausios temos!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
pas mus net mokytoja pasityciojo is to pavadinomo ''dar daugiau..'' ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Teko vadovėlyje tai pamatyti:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
kaip tik mokausi, ten kur jų dar daugiau :D žvengėn su bendraklase :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
va va zvengiau is sito :D
Vyncas 5889    
Tiesiog žiauriai atrodo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
jo cia 11 klases vadovelis :D
Grįžti į viršų