PATALPINTI

Moterims reikia skambint 2 kartus - pirma - kad rastų telefoną, antra - kad atsilieptų

2010.02.05 osho
  • 336
37
moterys,telefonas,skambutis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#18 taikliai :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
o nuo kada vyrai bagazinei laiko telefonus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
pas vyrus masinos bagazinej buna labai panasi situacija.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Tašei pusę Gyvenimo , Visas užgyventas turtas , pasiknaisioję rastų tokių dalykų net kuruos pačios pirmą kart mato .. arba net nežino kam jų reikia , o kur dar emocijos nuotaikos ir taip toliau .. svarbiausia Dydele ryški ir su tynkamos fyrmos atributika rankinė! :) su rankinės paveikslu sudominai , o kas liečia demotyvaciją , tai nzn , nepakėliai , perskambinsi .. ne akmens amžius , laiškais nebereik susirasinėt ar kaskas pan ..
Daugialio tinklų sms , skambučiai ir net internetas nemokamai ..
Kažin ar bereik geriau norėt , reik tik mažiau primest Prezidentes, princeses, diplomatų mergaites ar kitą aukštą statusą turinčius asmenis , paimti rageli, radai sms ar skambutį praleistą ir perskambinai :) Arba pirma paemei ir pasukai :) Nematau problemų tame ..
Atsiprašau jai skirybos klaidų pridariau.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
kai pirstu y aky
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
Mano rankineje daugiau skyriu, o vienas is ju skirtas butent mobiliakui. Man uztenko ir vieno skambucio. :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
va būtent taip mano tašėj ir yra :D tik cigarečių šalia- ne.
Nuotraukos nėra
Kasiopeja 5785    
Taikliai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
cj gimimo liudijima taip pat gali ten rast ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
#22 toks jau gyvenimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
tiesa;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
vadinasi mano draugas moteris :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Cia geriausiu atveju du kartus :D Maniskei min 4 reikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
Užskaitau :D
indigokid 5890    
didelių tašių nenešioju, nebent į trenkes eiti, bet skambina man vistiek ilgaaai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
Na je... čia gi juodoji skylė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
Tikra teisybe. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
visai ne , gali skambint nors ir 20 jei mobas tasei ,o garsas isjungtas;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
1/3 cj nenaudojama bent menesi tikrai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
Gerai kad tos tases nera jau tokios dideles nes dar kokia lova igrustu :D turedamas tokia zmona gauni dviguba nauda tai zmona ir kupranugari :D gal ne bereikalo tos cigaretes ten padetos? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
o jei prireiks ko, aaaaaaaa? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
Galetu puse gyvenimo tilpti, bet... netelpa... stengtis reikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
sita demotivacija gryna tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5970    
bet kad visko prireikia..jei ne vienoj situacijoj tai kitoj..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5974    
Pirma - kad isgirstu
Antra - kad rastu
Trecia - kad atsilieptu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5974    
Kartais tenka skambinti net ir tris kartus.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5977    
Taigi dabar išvis madoj buvo didelės rankinės, o tai kaip juk nei šis nei tas neštis tuščią/susiplojusią, tenka išradingai "pripildyt" kuo reikia ir ko nereikia… :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5979    
Arba vieną kartą ir labai ilgai laukti xD
Lijanelea911 5980    
omg :D:D šaakės :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
keli pirmokai tilptų ;D
EdgarasGas 5981    
vos ne kaip siuksliadeze :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
jo, sitas tiesa, vis negaliu atsistebet kiek ten visko pas mergas telpa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
True.. true...
Grįžti į viršų