PATALPINTI

Mums dažnai kyla klausimas - kodėl?

2010.12.12 20:18 screamandshout
  • 2
3
Mums dažnai kyla klausimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
o mums kyla klausimas kodėl jūs nemokat naudotis printscreen mygtuku.
Nuotraukos nėra
screamandshout 5674    
nu čia db?
Nuotraukos nėra
Aurimas_ 5674    
Copy - paste.
Grįžti į viršų