1.SEX 2.ALUS 3.PARUKYTI 4.PICA,KEBABAS ir t,t ;D
Mus padaryti laimingus yra labai paprasta - Mums reikia: 1. Sekso ir 2. Pavalgyti
Anonimas
5393
Anonimas
5434
O alus kur? ;D
prikolas
5697
jo 1.sekso 2.pavalgit:D
Anonimas
5698
#19 moterys dar ziauresnes :D
gretagreat28
5698
Ziaurus tie vyrai :D
gretagreat28
5698
Ziaurus tie vyrai :D
Anonimas
5698
#15 Dar didesnis asilas
Anonimas
5698
jeetus, ko cia sureiksminat ta demotyvacija;D
Anonimas
5698
#13 Asilas
Anonimas
5699
kurie vyrai sutinkat su sita mintim, tai vyrais jusu vadint negalima.. Eiline nevisprocio mintis, zeminanti vyriskaja gimine. O jus, besmegeniai, tik tai taip, mes tokie. Bukagalviu gvardija, tik kist, mist ir sikt. jus ne ta galva, piemenys galvojat :))
Zojukas
5699
O nelaimingus padaryti dar paprasčiau neduoti nei 1 nei 2 dalyko;D
Anonimas
5699
3.pinigu
Anonimas
5699
#8 demotyvuoja valgyt ir mylėtis...daugiau nieko
Anonimas
5699
Kur čia emotyvaqcija??
Ex02r
5699
mmmm *zwipt* *fap* *fap**fap**fap**fap**fap**fap**fap**fap**fap**fap**fap**fap**fap**fap* OHHH
Rocknroll
5699
man reikia tik pinigu ir visa sita turesiu nu dar ir alaus dasisausiu prie visko
Anonimas
5699
Is esmes tai viskas, ko mums reikia :D
Anonimas
5699
Alaus.
Anonimas
5699
3. nestea
Anonimas
5699
Alaus dar ;D
|

