PATALPINTI

Mūsų tėvai žiūrėdavo "Daktarą Ai Skaudą", - o mes dabar žiūrim "Daktarą Hausą"

2010.10.24 diskilis
  • 45
16
Mūsų tėvai žiūrėdavo "Daktarą Ai Skaudą",







Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Gal kada nors ką nors įdomaus įkelsit?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#14 manau norejo pavaizduoti belekoki heroju-daktara, kad galetu apibendrintai parodyti tiek Aiskauda, tiek Housa.
Nuotraukos nėra
Jeginis 5720    
#12 Bet tu logiskai pagalvok, jei darys demo apie Hausa, tai manau tiek pat lengva susirasti jo fotke internete kiek ir sito is simpsonu.. Tiesiog cia kazkaip ne tiksliai padaryta demo, moderatoriai tiesiog apsipyle akis turbut tuo metu buvo ir neisiziurejo i paveiksliuka..
garbane 5720    
ir simpsonus.
Nuotraukos nėra
Qumka 5720    
jum skirtumas yra...? taigi svarbu daktaras.
luksas 5720    
#8 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Pz, nu ir nsmn :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
pieva.
ega 5720    
#7 demotivuoja save
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
*Hausą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Tai ir galėjo jausą įmest .
Nuotraukos nėra
Komentuoju. 5720    
Slamstas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
tas juodukas demotyvacijoje yra is simpsonu, ne is Dr. Hauso
Ex02r 5720    
koks dar hibertas?
povilasq 5720    
o tai hibertas prie ko?
Grįžti į viršų