FAIL
Mūsų tėvai žiūrėdavo "Daktarą Ai Skaudą", - o mes dabar žiūrim "Daktarą Hausą"
Anonimas
5717
Anonimas
5719
Gal kada nors ką nors įdomaus įkelsit?
Anonimas
5719
#14 manau norejo pavaizduoti belekoki heroju-daktara, kad galetu apibendrintai parodyti tiek Aiskauda, tiek Housa.
Jeginis
5720
#12 Bet tu logiskai pagalvok, jei darys demo apie Hausa, tai manau tiek pat lengva susirasti jo fotke internete kiek ir sito is simpsonu.. Tiesiog cia kazkaip ne tiksliai padaryta demo, moderatoriai tiesiog apsipyle akis turbut tuo metu buvo ir neisiziurejo i paveiksliuka..
garbane
5720
ir simpsonus.
Qumka
5720
jum skirtumas yra...? taigi svarbu daktaras.
luksas
5720
#8 :D
Anonimas
5720
Pz, nu ir nsmn :D
Anonimas
5720
pieva.
ega
5720
#7 demotivuoja save
Anonimas
5720
*Hausą
Anonimas
5720
Tai ir galėjo jausą įmest .
Komentuoju.
5720
Slamstas.
Anonimas
5720
tas juodukas demotyvacijoje yra is simpsonu, ne is Dr. Hauso
Ex02r
5720
koks dar hibertas?
povilasq
5720
o tai hibertas prie ko?
|

