PATALPINTI
Tu irgi žmogus, tai ir pyzdink iš čia, negi gaila? : )
Povilai - tuomet 90% šio puslapio tai ir sudaro : ) Ir, kaip matai, žmonėms patinka :)
Grįžti į viršų