PATALPINTI
Ble gerai cia :-D 3# gerulis ten ir buvo :-D
Prigavai nu :-D
Nepatinka neskaityk arba susidegink : )
Va va,teisybe :-DD
Kodėl ne?
Nu tai juokis. Į sveikatą : )
Grįžti į viršų