PATALPINTI
Geriau net nebandyt arba tyliai nebumbedamam mirt del savo kvailumo. Nematau kitu iseiciu : )
#4 durns kai tu pjauni :-D
Auch xD nekazka atrodo telefonas :-D
Gerai cia,like :-D
#5 tau paciam ne pro sali butu grizt i darzeli ir numigt pietu miego,kad cia neurgztum : ) #11 pritariu,gerbiu tavo nuomone :-D
Ir kodėl 5468
#11 ok,as verksiu,o tu susidegink : *
Ir kodėl 5473
#7 :-DDD Nu rimtai kas per nevykelis galejo su alum taip pasielgt? Uzmusciau pamacius :-DD
Kam nepatinka varykit is Lietuvos,ko cia dar burbuliuojat,kad joje blogai. As asmeniskai nenoreciau palikt savo gimtines,kad ir kaip bebutu : ) Myliu Lietuva :-*
Jo,reikia kartais :-D
Ei vaikinai kodel jus taip nusiteike pries mus? Musu must visai nereik :-D O ir virtuvej visada nesedesim, negi butu idomu su tokia kuri tik tau valgyt gamina ir daugiau nieko neveikia? : )
Grįžti į viršų