Умом россию не понять..

2011.12.11 gintrz
  • 34
19
meanwhille, in, soviet, russia







Nuotraukos nėra
Anonimas 5094    
#14 Tokiems asilams kaip tu: rusiškai skamba geriau. Nepatinka - skippink... ožys nelaimingas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5307    
Demo verta minuso.
Nuotraukos nėra
Zvirblis-Kestas 5307    
#14 Чюлпк Б*би лохас.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
moskovskaja osoboja vodka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
ko jus cia prisipisot prie rusu kalbos ? o kai jau angliska deda tj jau px yra ...
Eimantass 5308    
zjbs, negana to kad viska kopijuoja tai net nesugeba lietuviskai parasyt cia jau visiskas pravalas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
#10 gal pasidomek ivykiais rusijoje? tada galir suprasi apie ka demotyvacija
TheDemotivator 5308    
Reikejo i demotivation.ru ikelt, o cia galejo isversti i lietuviu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
Kaip nusnektat, putinka 40% vol... O ne 140..
barbar 5308    
Lietuviškas vertimas nė pusės neturėtų tiek efekto, kiek rusiškas variantas
YouAreBUSTED 5308    
#7 mokinames nebijok, bet čia lietuviškas puslapis, tad ir manau reiktų rašyti lietuviškai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
jus vaikai geriau eikit uzsienio kalbu pasimokyti, sita demotyvacija turbut pirma sia savaite man sypsena sukelus ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
Kuris yra lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
demotyvacija tvirtina ne moderatoriai o pagrindinis admin
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
kurva cia lietuva kokia cia rusu kalba rasot ?!
winston 5308    
"Naudokite lietuviškus simbolius bei taisyklingą lietuvių kalbą." Gal galiu paklaust, kas į moderatorius priėmė tą nevalą, tvirtinantį demotyvacijas net neskaičius puslapio taisyklių? Ritatės žemyn, chebra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
Rusijos sveiku protu nesuprasi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
išverski
Grįžti į viršų