pzdc net paklaust negalima...
- Apie ką mąstai? - - Jei norėčiau, kad tu sužinotum, – aš kalbėčiau, o ne galvočiau..
mirazas
5372
Anonimas
5644
Kaip tik būna atvirkščiai :)
Anonimas
5645
idomu ka pana masto, tai negali paklaust, mintis skaityt blt reikia
Anonimas
5645
keep rollin rollin xD
Anonimas
5646
Užskaitau!
Anonimas
5647
jo, labai malonu kazka tokio butu isgirst bunant "poroj" :D tikrai nei atstumt gali, nei izeist :D
Anonimas
5647
#17 what the buck???
Anonimas
5647
#4 susidegink
Lukrecija123
5647
;]
Anonimas
5647
elo bandzio fraze...
Vai2kas
5647
gera.:)
Anonimas
5647
#4 Mažiau youtubej sedėk :)
Anonimas
5647
suicidai kokie, guli vidur kelio. nesveiki :D
Anonimas
5647
Malutka vien iš tavo nico ir rašysenos matosi kad tau normaliai čia viskas :)
Anonimas
5647
Num visai nrml..
Anonimas
5647
Num visai nrml..
Anonimas
5647
#4 Hi mom ;)))))))
abcwers
5647
WE'VE GOT A BONER
Anonimas
5647
fake and gay... like you'r mother...
Anonimas
5647
Emo. :(
Anonimas
5647
pz kazkaip atrodo ir juokinga ir graudu.. net nzn,
Anonimas
5647
jau verkiu
|

