- Apie ką mąstai? - - Jei norėčiau, kad tu sužinotum, – aš kalbėčiau, o ne galvočiau..

2011.01.06 Apelsinas
  • 409
23
santykiai,pora







mirazas 5372    
pzdc net paklaust negalima...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Kaip tik būna atvirkščiai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
idomu ka pana masto, tai negali paklaust, mintis skaityt blt reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
keep rollin rollin xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Užskaitau!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
jo, labai malonu kazka tokio butu isgirst bunant "poroj" :D tikrai nei atstumt gali, nei izeist :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#17 what the buck???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#4 susidegink
Lukrecija123 5647    
;]
Apelsinas 5647    
Emo ne emo, galvokit ką norit (tiksliau galvoja taip tie kurie nepagauna minties). Pripažįstu paveiksliukas parinktas gal ne pats geriausias, bet mano manymu tikrai gan kvailas klausimas būna būnant poroj "Apie ką mastai?" tokiu atveju galima atsakyti taip kaip parašyta paveiksliuke arba "Ai nepažįsti".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
elo bandzio fraze...
Vai2kas 5647    
gera.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#4 Mažiau youtubej sedėk :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
suicidai kokie, guli vidur kelio. nesveiki :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Malutka vien iš tavo nico ir rašysenos matosi kad tau normaliai čia viskas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Num visai nrml..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Num visai nrml..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#4 Hi mom ;)))))))
Nuotraukos nėra
abcwers 5647    
WE'VE GOT A BONER
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
fake and gay... like you'r mother...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Emo. :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
pz kazkaip atrodo ir juokinga ir graudu.. net nzn,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
jau verkiu
Grįžti į viršų