- Apie ką mąstai? - - Jei norėčiau, kad tu sužinotum, – aš kalbėčiau, o ne galvočiau..

2011.01.06 Apelsinas
  • 409
23
santykiai,pora







mirazas 5374    
pzdc net paklaust negalima...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Kaip tik būna atvirkščiai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
idomu ka pana masto, tai negali paklaust, mintis skaityt blt reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
keep rollin rollin xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Užskaitau!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
jo, labai malonu kazka tokio butu isgirst bunant "poroj" :D tikrai nei atstumt gali, nei izeist :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#17 what the buck???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#4 susidegink
Lukrecija123 5649    
;]
Apelsinas 5649    
Emo ne emo, galvokit ką norit (tiksliau galvoja taip tie kurie nepagauna minties). Pripažįstu paveiksliukas parinktas gal ne pats geriausias, bet mano manymu tikrai gan kvailas klausimas būna būnant poroj "Apie ką mastai?" tokiu atveju galima atsakyti taip kaip parašyta paveiksliuke arba "Ai nepažįsti".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
elo bandzio fraze...
Vai2kas 5649    
gera.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#4 Mažiau youtubej sedėk :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
suicidai kokie, guli vidur kelio. nesveiki :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Malutka vien iš tavo nico ir rašysenos matosi kad tau normaliai čia viskas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Num visai nrml..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Num visai nrml..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#4 Hi mom ;)))))))
Nuotraukos nėra
abcwers 5649    
WE'VE GOT A BONER
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
fake and gay... like you'r mother...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Emo. :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
pz kazkaip atrodo ir juokinga ir graudu.. net nzn,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
jau verkiu
Grįžti į viršų