pzdc net paklaust negalima...
- Apie ką mąstai? - - Jei norėčiau, kad tu sužinotum, – aš kalbėčiau, o ne galvočiau..
mirazas
5374
Anonimas
5646
Kaip tik būna atvirkščiai :)
Anonimas
5647
idomu ka pana masto, tai negali paklaust, mintis skaityt blt reikia
Anonimas
5647
keep rollin rollin xD
Anonimas
5648
Užskaitau!
Anonimas
5649
jo, labai malonu kazka tokio butu isgirst bunant "poroj" :D tikrai nei atstumt gali, nei izeist :D
Anonimas
5649
#17 what the buck???
Anonimas
5649
#4 susidegink
Lukrecija123
5649
;]
Anonimas
5649
elo bandzio fraze...
Vai2kas
5649
gera.:)
Anonimas
5649
#4 Mažiau youtubej sedėk :)
Anonimas
5649
suicidai kokie, guli vidur kelio. nesveiki :D
Anonimas
5649
Malutka vien iš tavo nico ir rašysenos matosi kad tau normaliai čia viskas :)
Anonimas
5649
Num visai nrml..
Anonimas
5649
Num visai nrml..
Anonimas
5649
#4 Hi mom ;)))))))
abcwers
5649
WE'VE GOT A BONER
Anonimas
5649
fake and gay... like you'r mother...
Anonimas
5649
Emo. :(
Anonimas
5649
pz kazkaip atrodo ir juokinga ir graudu.. net nzn,
Anonimas
5649
jau verkiu
|

