pzdc net paklaust negalima...
- Apie ką mąstai? - - Jei norėčiau, kad tu sužinotum, – aš kalbėčiau, o ne galvočiau..
mirazas
5376
Anonimas
5648
Kaip tik būna atvirkščiai :)
Anonimas
5649
idomu ka pana masto, tai negali paklaust, mintis skaityt blt reikia
Anonimas
5650
keep rollin rollin xD
Anonimas
5650
Užskaitau!
Anonimas
5651
jo, labai malonu kazka tokio butu isgirst bunant "poroj" :D tikrai nei atstumt gali, nei izeist :D
Anonimas
5651
#17 what the buck???
Anonimas
5651
#4 susidegink
Lukrecija123
5651
;]
Anonimas
5651
elo bandzio fraze...
Vai2kas
5651
gera.:)
Anonimas
5651
#4 Mažiau youtubej sedėk :)
Anonimas
5651
suicidai kokie, guli vidur kelio. nesveiki :D
Anonimas
5651
Malutka vien iš tavo nico ir rašysenos matosi kad tau normaliai čia viskas :)
Anonimas
5651
Num visai nrml..
Anonimas
5651
Num visai nrml..
Anonimas
5651
#4 Hi mom ;)))))))
abcwers
5651
WE'VE GOT A BONER
Anonimas
5652
fake and gay... like you'r mother...
Anonimas
5652
Emo. :(
Anonimas
5652
pz kazkaip atrodo ir juokinga ir graudu.. net nzn,
Anonimas
5652
jau verkiu
|

