- Ar didelis tas kamštis? - - nežinau, esu pirma.

2010.06.18 Darkless
  • 555
72
kamstis,boba, uz, vairo







Nuotraukos nėra
paparacis 5716    
xD
RYBA 5730    
nu nespėjo ji makiažo pasidaryt, nepykit ant jos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Net apspjoviau monitoriu is juoko :D
Nuotraukos nėra
dziuvyte 5772    
nusiteike*
Nuotraukos nėra
dziuvyte 5772    
is kur taip zmones nuseite priesiskai ce gi tik prikolas o jus imat i galva is kart daunai ne daunai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
:D ak durnos tos moterys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Aisku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
#63 tiesa!:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Jai dar kas nezinojo tai amerikoi moteris yra uzsimusus 10km/h greiciu.
Ji vaziuodama sugalvojo pasidazyt lupas ir mazu greiciu atsitrenke i kamstyje priesais stovinti automobily prajijo lupdazi ir numire..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
vat ir ne blondinės durniausios, o dažytos BRUNETĖS. hahahaha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Geriau su kokia blondine butu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Čia tai geras :D
ewe1994 5785    
Nemanau ar taip yra buve ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Tu būk kad ir natūraliai įdeges. Rankos visada bus baltos. Na bent pas moterį. Nes rankos plaunamo 20 kartų ar daugiua per dieną. Indų plovimas ,grindų plovimas ir visa kita. Pas mane pačią asmeniškai, veidas nuo saulės tikra irudas,o rankos ,baltutėlės. :)
kiki17 5789    
#50 o beto KAMILE LIAUKIS, nes pagausim ir SUSPARDYSIM ;\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
kiki17 5789    
siaip istiesu nemaniau kad gyvenime taip merginos daro, kol nepamaciau to savo akim, na ji buvo ne vairuotojo vietoj bet sale ir dazes blakstienas, tai blm butumet mate mano israiska ;D vos nemiriau kai ziaureks
NeedFeed 5789    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Nu ale blt ot per tokias sučkas kas buna, ir jom i tai px kad didziausios bėdos būna per jas o po to jos neigia visa kalte ir varo ant vyru.
Nuotraukos nėra
glop 5798    
arba jūs trenkti, arba jūs trenkti, paprasčiausiai yra angliška šito puslapio versija. :D bet užaugsit, suprotėsit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#52 nenori ji nieko parodyti, ji tiesiog nori daugiau demotivaciju idet cia, tipo kieta but, px kad puse demotivaciju vercia ir klaidu pridaro...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#51 Ne. Tiesiog ta durne nori parodyti, kad sita demotyvacija nukopijuota is kazkokio anglisko saito...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
o kam tu čia verti? mes lietuviškai nesuprantam, ar ką?
Nuotraukos nėra
kamile 5818    

How big is that traffic jam? - I don't know, I'm the first one
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Roberta... :D Gal veido pūdros toną reikia derinti prie likusio kūno spalvos, nemanai?
Wanilla 5822    
Nefainai, kai TOKIOS pradeda dažytis vidurį kelio ir stabdo eismą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Katugaidy - ką siūlai? Ranką pudra išsitept?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Nu bet ranka nuo veido tai nesiskiria tikrai...
Karole 5835    
Tupa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
muahgagagaga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
:D
saunu - pirma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
;D uzskaitau!:)))))) paciai ne karta teko :D aisku ne pirmoje pozicijoje :D
Plastilinas 5842    
#37 pzdc nesupranti kad cia tycia tokia ft o sukurta nesamone? :D cia tik demo ... Kokios panos buna bet tikrai nemaciau tokios kuri kad pasidazytu kamsty padarytu. Buna tokiu kurios prie sviesoforo... bet ne viduri kelio...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
tai tik dar vienas pozymis kad nevisos brunetes yra neblondines viduje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
Ir beje sitoje foto mergina ne blondine.!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
Grazi pana.Neatrodo debile*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
Plauku spalva ne ta, bet sutinku ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
tušas prie palaidinės priderintas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Grazi panele.
Nuotraukos nėra
Z-vyras 5847    
Neblogai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
Bet keista, jau nbe blondinė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
Taigi reikia viska greiciau daryti kai keli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
o mano kushys blondiskais plaukais apauges... ir as BBD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
dazyta blonde :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Prajuokino užrašas, o man tikrai nėra baisu kai šviesafore dega raudona ir kas nors dažosi lūpas, pff yprastas reginys. Ir pati taip elgčiausi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Ko jūs čia pykstatės, abi vienodos, viena nuo blondinių negali atsikabint, kita nori visiems paprieštaraut... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
jei shy panele ir gatvej stovi manau tai geriau nei girti avinai lekioja. o seip pritariu 24 ir 15 (y) ir bent jau ash pazhystu tikrai daug protingu blondiniu, ir dar buna sakoma zhmogu pazhinti galima ish jo draugu tai jei cia kazkoks protinguolis bendrauja su ,,kvaila blonde'' tai cia tik jo ir tik jo problema.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
Ko čia visi pykstatės? :D Aš pvz. nematau nieko blogo šitoj nuotraukoj... Kažkaip niekam į galvą neateina, kad gal ji visai ne gatvėj, o stovėjimo aikštelėj mašiną pasistačius dažosi prieš kokį susitikimą :) O kažkas pamatė tokią fotkę ir laisvai painterpretavo... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
#22 Sveikinu prisijungus
(50-72)
Grįžti į viršų