- Aš nebuvau girtas! - Žmogau, tu pjaustei ananasą ir šaukei "Kempiniuk, išlįsk!"

2011.08.23 HelloEllie
  • 564
15
- Aš nebuvau girtas!




© - Aš nebuvau girtas!



Nuotraukos nėra
Anonimas 5355    
Wow. Is Facebook Likes nukopijavo kazkas ir idejo i amerikietiska demo, dabar LT nukopijavo is amerikietisko ir idejo. Kas dabar nukopijuos ? Afrika ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5415    
As nebuwau girtas. Zmogau,tu klausei mano mamos ar ji dar skaisti.
As nebuwau girtas.
Zmogau, tu apkabinai pro sali ejusi seni rekdamas"DUMBULDORAI,TU GRIZAI!!T.T"
as nebuwau girtas. Zmogau,tu ismetei mano juru kiaulyte pro langa rekdamas"FLY PIKATCHU,FLY!"
RetroSuknele 5416    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
#4 tikra tiesa
HelloEllie 5419    
#6 Pff, džiaugiuosi labai:D
net prie geriausių atsidūrė ^.^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
Jau ble kiek kartu buvo...
Nuotraukos nėra
saras09 5421    
Kai legendinis XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
#4 pritariu
Geras_Iksas 5421    
ir tai yra tiesa, jis nebuvo girtas. kitko vartojo.
Punceka 5421    
Nesidžiauk labai :)
HelloEllie 5421    
Visgi patvirtino...:D
Spameris 5421    
Kartais būni tiesiog atsipalaidavęs ir šiaip prikolini, o visi "girtas! girtas!". Kažkaip nelabai malonu, ir šiaip skatina žmones tapti uždaresniais, o atvirais tik tada, kai išgeria, tuo pačiu skatina ir tapti priklausomiems nuo alkoholio. Galbūt per giliai mąstau, bet mano tokia nuomonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
Jau 3 tokie yra
ingutea 5421    
Blem,kox geras!xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
Turbūt iš autoriau patirties demo.
Grįžti į viršų