ziauriai
- Brangusis, aš tau netrukdau? - - Ne, esu už vairo, kažką norė...
Anonimas
5336
Anonimas
5748
...jai pasakyti ?.... aš jau danuje brangioji... sakyk viską ką norėjai...
Anonimas
5793
Daba bijosiu skambint :O
Anonimas
5837
electrical, tie rastai reiskia kad ji jaunavede
Anonimas
5841
žiaurus
Kristea
5873
Kai žiauriai,,, ;//~
Anonimas
5874
kai žiauru.. o ant moters rankos nupiešti raštai rodo, kad ji dar ir sužadėtinė:/
Anonimas
5877
kalbedamas tel buvau padares avarija.. no joke :x
Anonimas
5887
NU IR NX VAIZDELIS
Anonimas
5892
#6 draudziama
Anonimas
5892
#7 cia tu lochas, ciulpi tai ciulpk, bet kitiem cia savo paziuru nekisk
Ernesta287
5892
#7 bled šlykštu ;/
Anonimas
5892
liberman.homo.com cia as o jus visi lochai nes as gejus
Regis
5894
Kas tiesa, tas ne melas. Blaško ir tai, bet mašinose ir paprastai kalbam, bet tai nedraudžiama.
Anonimas
5894
Net ir su laisvų rankų įranga turėtų uždraust kalbėt
Anonimas
5895
nekalbekit telefonu uz vairo :)
Anonimas
5895
damn right. uzpisat skambint
Gusta-Fang
5895
Labai žiauru, bet teisinga..
MeDiN
5895
Žiauru...
|

