ziauriai
- Brangusis, aš tau netrukdau? - - Ne, esu už vairo, kažką norė...
Anonimas
5335
Anonimas
5747
...jai pasakyti ?.... aš jau danuje brangioji... sakyk viską ką norėjai...
Anonimas
5792
Daba bijosiu skambint :O
Anonimas
5835
electrical, tie rastai reiskia kad ji jaunavede
Anonimas
5840
žiaurus
Kristea
5871
Kai žiauriai,,, ;//~
Anonimas
5873
kai žiauru.. o ant moters rankos nupiešti raštai rodo, kad ji dar ir sužadėtinė:/
Anonimas
5876
kalbedamas tel buvau padares avarija.. no joke :x
Anonimas
5885
NU IR NX VAIZDELIS
Anonimas
5891
#6 draudziama
Anonimas
5891
#7 cia tu lochas, ciulpi tai ciulpk, bet kitiem cia savo paziuru nekisk
Ernesta287
5891
#7 bled šlykštu ;/
Anonimas
5891
liberman.homo.com cia as o jus visi lochai nes as gejus
Regis
5893
Kas tiesa, tas ne melas. Blaško ir tai, bet mašinose ir paprastai kalbam, bet tai nedraudžiama.
Anonimas
5893
Net ir su laisvų rankų įranga turėtų uždraust kalbėt
Anonimas
5893
nekalbekit telefonu uz vairo :)
Anonimas
5894
damn right. uzpisat skambint
Gusta-Fang
5894
Labai žiauru, bet teisinga..
MeDiN
5894
Žiauru...
|

