- Duok man to, ko dar niekados neturėjau ... - - Smegenų?

2010.04.12 Heretic
  • 880
152
- Duok man to, ko dar niekados neturėjau ...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5095    
patys slyksciausi yra tupi bernai,jie ir yra tikri besmegeniai :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5098    
#138 Mes puikiai žinom, kam čia "semegnu" reikia, durneli :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
Maisa ant galvos uzdejus, gal ir butu galima dar kazka su tokia nuveikt. Kitaip tai :X
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
:D
SmiLeZ 5624    
#145 visiškai sutinku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
i burna tau :)
Nuotraukos nėra
emuemu 5719    
xuiiiinia blet nedemotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#149 ir #115 Geriausiai taip. Prie skankryžos stovi nuliovas mersas. privažiuoja 5 baxurai su bulka,žiuri blondine už vairo :
- Turbut neblogai čiulpei kad ant tokio merso nučiulpei.
Blondine ne nemirktelejus atsake:
- O jus penkiese tik ant bulkos nuciulpet.
Nuotraukos nėra
.... 5732    
eimante su pimpaluota patirtim zino ka sako
Nuotraukos nėra
Eimante. 5733    
#115 šiaip tai tūrėtų būti taip :

Prie šviesaforo stovi blondinė su nuliovu mersu privažiuoja pilna mašina forsiukų ir klausia jos:
- Tai kiek bybių teko nučiulpt ant tokio merso?
Ji atsako:
-Aš tai tik viena nučiulpiau ant merso, o jūsų tiek daug ir tai tik ant golfiuko nučiulpėt.
Jolanta Stankevičiūtė
jus visi skirtingi komentarais..bet as zinau,kad tokia padaryt mazuma atsisakytu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
siaubinga..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Gerule tokia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
ble pisciau nx tokia kai reikalas pisau nahuii as ant jusu semegnu debilai jus jibanuti suka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
OH MY GOD!!! Kokia tragiska. Shpakliaus tai nzn kiek privaryta. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
ra-bar-ba-ro?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
#140 nieko. Juk grazi. Tdl daug ne tik gero demesio sulaukia.. net ir cia.xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Minedo????
Nuotraukos nėra
zebreliukas 5774    
Totali nesamone , ka jai daryt jei i tokia panasi ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Vos ne one.lt stiliukas, visos jos tokios
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
ir vis tiek visiem tokios patinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
mane jai duokit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
dūcha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Man tai px tas protas,svarbu gera ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Bl gera kokia :D
Noreciau paturet tokia minimum 4 paroms :D
Brigitukas 5782    
Oh.. nu ir špakliaus kiekis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Jai ne lupos , tai tikrai simpatiska panele , bent jau man :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
o intelektas toks pat??/:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
turiu toki pat lupdazhy :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
nėra blondinės durnos kaikrios aišku, pritariu, bet ble kaip ten siulo pasipist ir panašiai, fotkinasi ero bla bla tj tokioms kaip tik smegenų ir reikia. užskaitau fotkę. : ) (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
ispisciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Gi reik visokiu, kad normalias butu su kuo palyginti. ;D
Angel_Devil 5787    
#71 Yra labai geras posakis ,bet dabar jo tikslei nepamenu bet jo esme tame kad tokia zuikė vienaj nakčiai ir daugiau niekam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
# visu pirma, jei ji butu protinga tiek spakliaus nesidetu ir negadintu savo veido
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
gal ir nieko pana butu... bet pasidazius tai kaip i karnavala , gal net dar baisiau. nesuprantu , kodel moterys taip dazosi jei nori atrodyti grazios ???
SIAUBAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
THE BEST ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
ir vėl lūpos nuvaflintos :S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#111 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
gerulis:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Prie sviesaforo stovi blondine su nuliovu mersu privaziuoja pilna masina forsiuku ir klausia jos:
- Tai kiek bibiu teko nuciulpt ant tokio merso?
Ji atsako:
-As tai tik viena nuciulpiau o kiek jus nuciulpet ant sito susikto golfo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Bl nejuokinki del smegenu tai retai kada moterei ju ir reik o del isvaizdos tai gatvei uzkalbintu tai idomu ka tada pasakytumet tikriausiai apsisiktumet nepratare ne zodzio o del panu tai tyliu jos turetu neturet ka ir pasakyt apie ja tegu savo foto pirma parodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
duckface
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Sjexe nu... bet galwoj vakumas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
duckface!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#105
Pritariu :D.Dieve tokios panos net pamatyt nenoreciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#82 Tu žiaaauriai klysti. Toks fail.. Visų pirma, galiu pasakyt, kad šitaip atrodyt gali vos ne kiekviena. O argi ne?.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
burna uzdirbineja
(50-100)
Grįžti į viršų