- Ech... Tikriausiai tiems, - kam gyvenimas davė viską, nešvaisto jo veltui.

2012.01.15 EvaldasV
  • 60
6
nesvaistyk, savo, gyvenimo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5273    
išmok lietuvių kalbos, tada galbūt bus aiškesnė demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5273    
ilgai laukta, tikra demotyvacija :) +++
MindBlower 5273    
@a6072 Gyvenimas (patyrimas) ir yra viskas ką turi ir jis tau gali duoti viską ko nori, tik reikia judėti, veikti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5273    
Autorius omeny turėjo sveikatą. T.y. pagrindinius dalykus į gyvenimo sėkmę. Regėjimas, klausa, gebėjimas kalbėti, galimybė bėgti, sportuoti, dainuoti ir pan. Daugelis nė nesuprantat kiek daug turit. :)
a6072 5273    
Gyvenimas negali duoti visko . "Viską" , tai ką turi šios demo autorius omenyje , gali duoti tėvai , draugai , mokytojai , seneliai - žmonės .
Kalbant apie sveikatą , kas norima būvo pabrėžti pirmu paveiksleliu , WTF ? Sveikatą duoda "gyvenimas" ? Kažkas naujo ir negirdėto . Sveikatą priklauso nuo tavęs , tavo genetikos ir tėvu ( ar irgi neturi kažkokiu genetiniu lygu kurios galėjo būti perduotos tau ) , nuo mūsų valgomo maisto , oro . Tačiau "gyvenimo" , tuos dalykus net neįšeitu apibendrinus pavadinti "gyvenimu" .
barbar 5273    
de mo ty va ci ja
Grįžti į viršų